Team

Irma Wekking
Irma Wekking
Leerkracht groep Wit
groepsleerkracht op (ma, di, woe, do)
Marieke van Peet
Marieke van Peet
Leerkracht groep Wit, Trainer, invidueel begeleider en ambulant begeleider.
Groepsleerkracht op (ma) Trainer, invidueel begeleider en Ambulant begeleider op (Vr)
Connie Evers
Connie Evers
Leerkracht groep Roze
Groepleerkracht op (ma, di, woe)
Marjolein Moes
Marjolein Moes
Leerkracht groep Roze
Groepsleerkracht op (di,do, vr)
Els van der Drift
Els van der Drift
Leerkracht groep Groen
Groepsleerkracht op (ma, di, woe)
Ellis Eland
Ellis Eland
Leerkracht groep Groen
Groepsleerkracht op (do, vr)
Jacqueline Klos
Jacqueline Klos
Leerkracht groep Blauw
Groepsleerkracht op (ma, do, vr)
Monique Landvelt
Monique Landvelt
Leerkracht groep Blauw
Groepsleerkracht op (di, woe)
Kim van der Meij
Kim van der Meij
Leerkracht groep Geel
groepsleerkracht op (ma,di,woe,do,vr)
Lisette Verkes
Lisette Verkes
Leerkracht groep Zilver
Groepsleerkracht Zilver op (ma,do,vrij)
Hans de Bruin
Hans de Bruin
Leerkracht groep Paars
Groepsleerkracht op (di,wo,do,vr)
Rachelle Lelieveld
Rachelle Lelieveld
Leerkracht groep Paars en Zilver
Groepsleerkracht op (ma) in Paars Groepsleerkracht op (di,wo) in Zilver
Yvonne Boersma
Yvonne Boersma
leerkracht groep Oranje
groepsleerkracht op (di,woe,do,vr)
Michelle Saaltink
Michelle Saaltink
Leerkracht groep Rood
Groepsleerkracht op (ma,di,wo,do,vrij)
Sabine Prinsen
Sabine Prinsen
leerkracht groep Goud
Groepsleerkracht op (ma,di,wo)
Arna Salet
Arna Salet
leerkracht groep Goud
groepsleerkracht op (ma,do,vrij)
Marin van Rijn
Marin van Rijn
Leerkracht
Leerkracht Huiskamer
Maartje Kamerbeek
Maartje Kamerbeek
Vakleerkracht Gymnastiek
Vakleerkracht op (ma.vrij)
Erik van Velzen
Erik van Velzen
Onderwijsassistent
Onderwijsassistent op (ma,di,wo,vr)
Erica Draaisma
Erica Draaisma
Onderwijsassistent
Onderwijsassistent op (ma,di,wo)
Vivianne Verheijdt
Vivianne Verheijdt
onderwijsassistent
onderwijsassistent groep roze op (wo,vr)
Anja van der Hoeven
Anja van der Hoeven
Onderwijsassistent
Onderwijsassistent op (ma,di,vrij)
Marianne Bakker
Marianne Bakker
Onderwijsassistent
Onderwijsassistent groep Roze op (ma,di,vrij)
Diny van Miltenburg
Diny van Miltenburg
Onderwijsassistent
Onderwijsassistent op (ma,wo,do)
Carol Steekelenburg
Carol Steekelenburg
administratief medewerker
Administratief medewerker op (ma,di,do)
Marjolein Triest
Marjolein Triest
Directeur a.i.
Directeur SBO Horizon. Maakt deel uit van de schoolzorgcommissie (SZC)
Mildred Roskamp
Mildred Roskamp
Intern begeleider
Intern begeleider op (ma,di,do,vr). Maakt deel uit van de schoolzorgcommissie (SZC)
Ingrid van Dongen
Ingrid van Dongen
Intern begeleider
Intern begeleider op (ma,di,do). Maakt deel uit van de schoolzorgcommissie (SZC)
Marcel de Groot
Marcel de Groot
conciërge
conciërge op (ma.di,do,vr)
Sandra Kouwenhoven
Sandra Kouwenhoven
Maatschappelijk werker
Maatschappelijk werker op (ma)
Marleen de Haan
Marleen de Haan
Psycholoog
Psycholoog op (ma,di) maakt deel uit van de schoolzorgcommissie (SZC)
Ilona
Ilona
onderwijsassistent groep Wit
onderwijsassistent op (ma,di,wo,do,vrij)
Bryan Wolffenbuttel
Bryan Wolffenbuttel
Kinderfysiotherapeut
Kinderfysiotherapeut op (ma,vr)
Daphne Blonk
Daphne Blonk
Logopedist
Zelfstandig logopedist op (ma,di,vrij'